Reiki Liberec

Reiki je známou alternativní medicínou, která je původem z Japonska a má mnohaletou historii. A protože úspěch tohoto léčitelství je znám a prokázán, je reiki oblíbenou praktikou již po celém světě.

Již jste slyšeli o léčitelské metodě Reiki? Japonská tradiční medicína má dlouholetou tradici, ani sami Japonci netuší, kdy je její počátek. Každopádně je tak běžná a tradiční, že pro ně neznamená žádnou zvláštnost.

Reiki z Japonska

Jenže u nás, v Evropě je Reiki novou technikou, která si však velice rychle a poměrně snadno získává oblibu u řady obyvatelstva. To je také důvod, proč reiki zná mnoho lidí, i když jej ještě neokusili.

Reiki u nás

Reiki je založena na existenci čaker, drah a vlastní aury. Veškerá energie v těle podle reiki probíhá po drahách a působí tak na všechny orgány v těle, takže pokud vše v dokonalé harmonii a energie proudí bez potíží a omezení, je tělo plné sil, zdravé, fyzicky zdatné, ale i psychicky vyrovnané. Problém nastává, když je běžný provoz energie nějakým způsobem narušen.

Když nemáte energii

Také máte občas pocit, že jste neustále unavení, nic Vám nejde, nic Vás nebaví a ač se snažíte sebevíc, prostě a jednoduše potřebnou energii nemáte. Tímto je postiženo mnoho lidí, žijících v moderní civilizaci jednadvacátého století. Nemusíte si dělat starosti, že jste něčím zvláštní, ale spíše hledejte cesty, jak ztracenou energii opět načerpat. Reiki je bezbolestnou a přirozenou technikou, která je zcela bez vedlejších účinků a kde jsou prokazatelné výsledky.

Když je Vám smutno

S nedostatkem energie často souvisí i pocit splínu, negativních myšlenek aj. Když nemáte energii, často Vás přepadají i smutné myšlenky. Postavte se k problému čelem, obklopte se pozitivní energií a především zkuste** reiki**. Je to bezpečná metoda, která ve Vás vše negativní doslova zničí, a zasáhne Vás plnou pozitivní energií.

Když jste nemocní

Ať se jedná o běžné civilizační a kapénkové infekce, tedy nachlazení, angíny nebo chřipky, či vážné chronické nebo těžké choroby, pravidelná léčba pomocí reiki dokáže běžnou léčbu podpořit a v mnohém ji postup léčení usnadnit. Nikdo nechce být nemocný, a tak je nutné hledat nejen vhodné léky, ale také metody, které jsou nejen prevencí, ale i alternativní pomocí. Reiki má silnou moc v tomto odvětví.

Když máte dlouhodobé bolesti hlavy

Lidé často postihují nesnesitelné, opakující se a mnohdy dlouhotrvající bolesti hlavy. Většinou je příčinou nahromaděný stres, napětí. Problémy v práci Vám nedají spát, jste unavení, ale bolesti hlavy ani po požití prášku proti bolesti kolikrát nepomáhají. Reiki je léčebnou metodou, jež Vás uvede do stavu beztíže, klidu a tak také zbaví bolestí hlavy.

Když jste ve stresu

Stres je nejčastější příčinou bolestí nejen hlavy, ale i svalů a celého těla. Jenže jak se ho zbavit, když Vás obklopuje ze všech stran? Reiki může být tou správnou cestou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20351 (magazinliberec.cz#18)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat