Dětské kočárky Liberec

Přemýšlíte nad výběrem toho správného kočárku? Jaké kočárky jsou v nabídce? Hledáte kočárek pro novorozeně nebo starší dítě, které už zvládne samo sedět? Podívejme se na základní rozdělení kočárků.

Hluboký kočárek, kočárek pro nejmenší

Chystáte se na příchod nového člena rodiny? Pak jednou ze stěžejních věcí, které bude Vaše miminko potřebovat, je kočárek, a to kočárek hluboký. Hluboký kočárek je určen pro děti od narození do jednoho roku. Klasický hluboký kočárek má houpací podvozek, což Váš nejmladší člen rodiny ocení sladkým spánkem. Hluboké kočárky, které nejsou kombinované (nejdou složit v kočárek sportovní) mají hlubokou a prostornou korbu. Hluboký kočárek lze pořídit jako čtyřkolový nebo tříkolový. Čtyřkolové pak mají šířku mezi předními a zadními koly buď stejnou, nebo jsou přední kola blíže u sebe než ostatní, s čímž se u moderních kočárků setkáváme čím dál více. Tříkolové kočárky mají o něco horší stabilitu při najíždění například na hranu chodníku. Do módy se vrací i tzv. retro kočárky s velkými tenkými koly. Jejich cena je ale mnohonásobně vyšší oproti kočárkům klasickým.

Sportovní kočárek Liberec

Sportovní kočárky mají pevnou konstrukcí a jsou lehké.** Sportovní kočárky** jsou pro děti od cca půl roku věku, nikoliv pro novorozená miminka. Sportovní kočárky jsou ideální na nákupy, výlety a procházky. Sportovní kočárky lze jednoduše rozložit, takže pokud se chystáte na výlet autem i se svým mrňousem, sportovní kočárek snadno uskladníte v kufru auta. Stejně jednoduše jej potom zase rozložíte.

Golfový kočárek Liberec

Golfový kočárek je už pro větší děti, které se umí bez problému samy posadit. Golfové kočárky děti milují proto, že z nich mají výhled do okolí. Některé moderní golfové kočárky mají ale i hlubokou vaničku na autosedačku pro novorozence. U golfových kočárků lze polohovat záda a podpěru nohou. Patříte-li mezi sportovně založené rodiče, kteří rádi vyráží do přírody a chtěli byste do výletování zapojit i svého drobečka, pořiďte si golfový kočárek s terénními kolečky.

Kombinované kočárky – hluboký, sportovní, autosedačka

Kombinované kočárky mají vyndávací korbu, díky čemuž se pak z kočárku stane sporťák. Kočárek může být zároveň také** autosedačkou**. Když budete potřebovat přemístit dítě autem, autosedačku vyndáte a upevníte ji do auta. Konstrukce kočárku se pak složí a dá do kufru.

Kočárky pro dvojčata

Kočárky pro dvojčata mají dva hlavní úkoly. Musí se s nimi co nejlépe manipulovat, a zároveň musí poskytovat maximální pohodlí dětem. Kočárky pro dvojčata se vyrábějí ve variantách s korbičkami vedle sebe, za sebou, naproti sobě, nebo dokonce tak, že jedna korbička je výš a druhá je kousek pod ní.

Doplňky ke kočárku Liberec

Samotný kočárek však k pohodlí Vás a Vašeho miminka nestačí. K** doplňkům ke kočárku** patří nejrůznější deky, nánožníky, pláštěnky, slunečníky, fusaky, síťky proti hmyzu a také různé** tašky**, do kterých může rodič schovat plínky, dětskou lahev, náhradní oblečení a další potřené dětské věcičky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20354 (magazinliberec.cz#13)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat