Cvičení na Power Plate a VacuShape Liberec

Chtěli byste začít cvičit, ale nevíte o žádné vhodné pohybové aktivitě, která by Vás bavila a měla viditelné výsledky? Nebo chodíte cvičit do posilovny, ale samotné zvedání činek Vás nebaví?

Hubnutí a zpevňování postavy

Netrapte se v posilovnách, kde kolem Vás cvičí spousta dalších lidí a kde po sobě všichni zvědavě pokukují. Posilovny ustupují do ústraní před moderními cvičícími metodami a stroji. Navíc, pokud cvičíte v posilovně sami bez odborné pomoci trenéra, je výsledek cvičení buď minimální, nebo zjistíte, že Vaše tělesné partie jsou procvičovány nesouměrně. Budete mít svalnatá stehna a lýtka, ale slabé ruce apod. Nezáleží na tom, zda chcete znatelně nabrat svalovou hmotu, nebo jen zpevnit břicho a zadek. Moderní metody cvičení umožňují obojí, samozřejmě se spálením nadbytečných tuků. Z časového hlediska u nich také nestrávíte takovou dobu, jakou byste museli strávit v posilovně. O jakých metodách to vlastně mluvíme? O revolučním způsobu cvičení na vibrační plošině Power Plate a o cvičení na VacuShape.

Cvičení na vibrační plošině Power Plate Liberec

Vibrační plošina Power Plate přináší jedinečný způsob cvičení, který viditelně zpevní Vaši postavu a pomůže Vám spálit přebytečná kila. V čem se liší Power Plate od klasického cvičení? Tím, že cviky neprovádí na zemi, ale na plošině, která během Vašeho cvičení vibruje. Sílu vibrací si lze nastavit podle potřeby a fyzických možností cvičícího. Čím silnější vibrace, tím těžší je cvičení a tím více se Vám formuje svalstvo. Ženám bohatě stačí první nebo střední stupeň vibrací. Třetí stupeň je vhodný spíše pro muže, kteří chtějí vytvarovat svalstvo. Na vibrační plošině provádí jak klasické cviky, tak cviky balanční, protahovací a jiné. Některé budete znát, něketré pro Vás možná budou novinkou. Každopádně se dá na Power Platu provádět nespočet možných cviků, při nichž lze používat i jiné cvičící nástroje. Jde tedy o kombinaci Power Platu a například Bosu, lavice, činek, overballu, gymnastického balonu, gumiček a dalšího. Veškeré cviky jsou umocněny vibracemi plošiny. Zpevňuje se Vám celé tělo.

Jak často cvičit na Power Platu?

Jedno cvičení na Power Platu trvá 30 – 45 minut. Na cvičení je dobré chodit minimálně 2x týdně, přičemž by mezi jednotlivými cvičeními měly být alespoň 2 dny oddechu. Když si to spočítáte, za celý týden Vám cvičení zabere úplně minimum času. Uděláte něco pro sebe, zpevníte postavu, zlepšíte si kondičku, a k tomu Vám postačí pouhá hodina až hodina a půl za týden. Abyste dosáhli kýženého výsledku i v posilovně, museli byste v ní strávit mnohem více času. Půl hodina cvičení na Power Platu je svými účinky srovnatelná až s dvěma hodinami strávenými v posilovně. A jak dlouho trvají jednotlivé cviky na vibrační plošině? Přístroj Power Plate má displej, kde si můžete nastavit délku jednoho prováděného cviku, čili délku vibrací. Na stroji se necvičí, pokud je v klidu, pouze když vibruje. Jeden cvik by měl trvat 30 nebo 60 vteřin. Záleží na náročnosti daného cviku, a na tom, jak jaká je Vaše fyzička. Jakmile vibrace a cvik skončí, změníte polohu a provádíte další cvik. Na Power Platu lze vykonávat cviky zaměřené vyloženě na břicho, zadek, nohy nebo ruce. Mnoho cviků však kombinuje více partií. Například cvičíte zároveň na břicho i ruce.

Power Plate s trenérem Liberec

Cvičení na Power Platu je pod vedením trenéra, který Vám ukazuje jednotlivé cviky. Trenér vždy postupuje pozvolně, nejdříve se rozcvičíte, pak přejdete k náročnějším cvikům a na závěr se na stroji buď protáhnete, nebo si dáte masáž. Trenérovi můžete sdělit, zda chcete některé partie procvičovat více a některé naopak méně.

Pro koho není cvičení na Power Plate vhodné?

Ačkoli nemá cvičení žádné omezení z hlediska váhy nebo fyzické kondice cvíčícího, jisté kontraindikace u něj najdeme. Na Power Plate by neměly cvičit ženy, které jsou těhotné, dále osoby s nádorovým onemocněním, silnou cukrovkou, zánětlivým onemocněním, epilepsií, osoby s umělými klouby. Co se týče věku, mohou na Power Plate jak náctileté dívky, tak ženy ve věku šedesát let. Pokud Vám pohyb nedělá problém a stále se cítíte plni sil, můžete na Power Plate bez problému pravidelně docházet. Přeci i zralé ženy touží po pevné postavě o obdivných pohledech. S Power Platem toho mohou dosáhnout.

Cvičení na VacuShape Liberec

Při cvičení na VacuShape máte nohy, zadeček a část břicha ve vakuové kabině, kde se vytváří podtlak. Zároveň stojíte na pásu, který se pohybuje a vy chodíte. Nejde o běhání, opravdu jen chůzi. Díky pohybu a podtlaku dochází ke spalování kalorií v místech, kde to opravdu potřebujete, tedy na hýždích, bocích, zadečku a bříšku. Při klasickém cvičení totiž nastává ten problém, že Vám často zhubnou partie, které vůbec nepatří k Vašim problémovým. Nemluvě o tom, že Vám zhubnou prsa, po čemž netouží asi žádná žena, spíše naopak. Tím, že máte při VacuShape ve vakuové komoře pouze problémové partie, nedochází k hubnutí jinde. Cvičení na VacuShape přináší téměř okamžité výsledky. Už po dvou týdnech pravidelného cvičení na VacuShape zbystříte úbytek centimetrů v oblasti boků a břicha. Na VacuShape je vhodné chodit dvakrát týdně.

Toužíte po krásné pevné postavě? Nechcete trávit hodiny v posilovně? VacuShape a PowerPlate jsou revoluční metody hubnutí a formování postavy. Kromě toho se Vám během cvičení vyplaví endorfiny, což způsobuje dobrou náladu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20356 (magazinliberec.cz#7)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat