Levný nábytek Liberec

Potřebujete vybavit dětský pokoj, obývák, ložnici či kuchyni nábytkem? Přestěhovali jste se a potřebujete nábytek pro celý byt či dům? Anebo hledáte nábytek na zahradu? Poradíme Vám.

Sháníte levný nábytek? Často se říká, že nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit nakupovat levné věci. Na druhou stranu však nemusí platit, že levný vždy znamená špatný nebo nekvalitní. Pokud budete vybírat pečlivě, můžete si i za levný peníz pořídit pěkné a kvalitní kousky.

Kde koupit levný nábytek?

Levný nábytek lze sehnat na různých místech. Pokud chcete nový nábytek, můžete se vypravit do velkoprodejen nábytku. Zde uvidíte na veliké ploše množství různých kusů nábytku od sedacích souprav, přes stoly, skříně až po ložnice nebo kuchyně. Nábytek si vyzkoušíte na vlastní kůži a poté si jej objednáte, případně rovnou vyzvednete, pokud budou další kusy na skladu.

Jinou možností je navštěvovat velké tržnice, kde se také občas nabízí nábytek nebo nábytkové soupravy za nízké ceny. Jak už to tak bývá, zboží na tržnicích obvykle kvalitou zrovna neoplývá, takže při výběru nábytku na trhu si dejte obzvláště pozor.

Levný nábytek ve výprodeji

Některé velkoprodejny se specializují na prodej nábytku s mírným poškozením (škrábance apod.) nebo prodej posledních kusů z loňských kolekcí – zde můžete nábytek sehnat ještě levněji a okamžitě si ho odvézt domů.

Existují také velkoprodejny použitého nábytku. Tyto prodejny obvykle nabízejí nábytek starý maximálně několik let a jen nepatrně opotřebený. I zde se dají vybrat pěkné a levné kousky.

Jak vybírat levný nábytek?

Při výběru nábytku buďte ostražití a nekupujte první kus, na který narazíte. K tomu, co se Vám líbilo, se můžete vždy vrátit. Při výběru levného nábytku si všímejte kvality zpracování, detailů a funkčnosti nábytku.

Je jasné, že od levného nábytku asi nemůžete chtít tutéž kvalitu, jako od poctivého nábytku dělaného na zakázku, ale na druhou stranu i levný nábytek by měl splňovat určité náležitosti a normy. Vidíte ve spojích přetékající lepidlo? Jsou spoje nepřesné? Odlupuje se z překližky vrchní vrstva? Zásuvky jdou otevírat jen ztuha? Dvířka vržou a jsou nakřivo? Všechny tyto vady by na nábytku neměly být přítomny ani v případě, že jde o levnější kusy. Proto při výběru nebuďte zbrklí, vše si vyzkoušejte a určitě se Vám nakonec podaří vybrat nábytek v dostačující kvalitě za příznivou cenu.

Levný nábytek z bazaru

Pokud nutně nevyžadujete nábytek nový, můžete se pro něj vypravit také do bazaru nebo sledovat inzerci na internetu či v novinách. I starý nábytek může být pěkně zachovalý a jste-li kutil, případná poškození si můžete opravit sám. To ovšem platí jen pro nábytek z masivu – poškozená překližka nebo dýha se spravují jen stěží. Oblíbeným prostředkem k obnově starého nábytku je zbroušení dřeva a jeho následné ošetření vhodným prostředkem, případně přelakování. V současnosti je módní jednoduché přetření starého dřevěného nábytku například bílou nebo světle modrou barvou aj.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20361 (magazinliberec.cz#24)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat