Čokoládové a medové masáže Liberec

Toužíte po dokonalém uvolnění a relaxaci? Cítíte, že Váš organismus potřebuje nabít novou energií? Jste delší dobu bez nálady? Chcete-li něco udělat pro zlepšení své fyzické i psychické kondice, vyzkoušejte relaxační masáže.

Na jakou masáž si zajít?

Masáž, to není jen prohmatání a uvolnění svalstva, i když primárně kvůli tomu lidé na masáž chodí. Masáže mají odpradávna vliv na celý organismus. Masáže povzbuzují naši psychiku, dodávají nám energii, zlepšují náladu, prokrvují pokožku, zlepšují stav pokožky, uvolňují ztuhlost těla a odstraňují stres. Máme několik druhů masáží, každá se liší svou technikou a každá se na něco zaměřuje více, na něco méně. My se nyní zaměříme na relaxační masáž čokoládovou a relaxační masáž medovou. Tyto dva produkty nezpůsobují lidem potěchu pouze na jejich jazyku, ale také na těle. Objevte kouzlo medu a čokolády při masážích. Zavřete oči a nechejte se hýčkat.

Čokoládová masáž Liberec

Máte rádi čokoládu, ale vyčítáte si každou kostičku ze strachu, že přiberete? Při čokoládových masážích žádné výčitky mít nemusíte. Čokoláda není určena jen ke konzumaci a pro potěchu chuťových buněk. Čokoláda je určena pro potěchu těla všeobecně. Užívejte si její vůně a její vláčnosti na své pokožce při čokoládové masáži. Čokoláda Vás bude hladit, bude Vás hřát a rozmazlovat. Zkušené ruce masérky dokáží s čokoládou na Vašem těle doslova kouzlit a vy se tak budete cítit jako znovuzrozeni a plni síly do života. Čokoláda je světu známa už po několik tisíciletí. Svůj původ má v Jižní Americe odkud doputovala do Evropy, kde rychle získala na oblíbenosti v řadách šlechty. Čím větší má čokoláda podíl kakaa, tím je pro tělo prospěšnější, proto je vždy lepší kupovat si čokolády s padesáti a více procenty kakaa. Tyto čokolády jsou nejen chutnější, ale zároveň působí příznivě na náš organismus, když se snažíme zhubnout. Klasické levné čokolády jsou o kakao značně ochuzené a obsahují ztužené tuky a další příměsi. U čokoládových masáží se užívá pouze kvalitní čokoláda, ačkoliv se nekonzumuje, ale nanáší se Vám na pokožku.

Jak probíhá čokoládová masáž?

Čokoláda se rozehřeje v misce a poté ji masérka jemně nanáší na Vaši pokožku. Příjemné budou nejen doteky masérky roztírající vám čokoládu po těle, ale také opojná vůně čokolády, která se bude během masáže linout kolem a probudí Vaše smysly. Nemusíte se bát, že by Vám čokoláda na těle začala tuhnout, protože Vaše teplá pokožka jí to nedovolí. Během celé masáže bude čokoláda stále hebká a vláčná. Můžete si dopřát jak čokoládovou masáž celého těla, tak masáž čokoládou jen na zádech a šíji. Vůni čokolády budete na svém těle cítit ještě večer po uléhání do postele.

Jak na nás působí čokoládová masáž?

Čokoládová masáž omlazuje naši pokožku, dělá ji vláčnou a hebkou. Na čokoládovou masáž se tedy chodí nejen z důvodu relaxace, ale také když chceme zpomalit stárnutí naší pokožky. Vrásky však nejsou to jediné, na co čokoláda účinně zaciluje. Její blahodárný vliv pocítíte tak v případě, pokud máte celulitidu nebo strie. Čokoládová masáž dokáže všechny tyto neduhy ženského těla eliminovat. Nezáleží na tom, zda jsme mladé a štíhlé slečny nebo zralé a silnější ženy. Celulitida a strie trápí vysoké procento žen. Kromě pozitivního působení na pokožku, má čokoládová masáž také detoxikační účinky. To znamená, že napomáhá k odplavování škodlivých látek z těla. Kromě fyzické stránky má kladný vliv i na naši stránku psychickou. Při masáží se vyplavují hormony štěstí, endorfiny. Ty způsobují dobrou náladu a duševní pohodu. Čokoládová masáž nás zbaví, stresu, depresí, a pomůže nám dívat se ba svět optimistickým pohledem.

Medová masáž Liberec

Medová masáž bývá také označována jako medová detoxikační masáž, protože její primární funkcí je odstranit z našeho těla toxiny. Med je všeobecně jedním z nejzdravějších přírodních produktů. Člověk, který pravidelně konzumuje med (v čaji, na pečivu...) může brzy zpozorovat, že se mu zlepšuje pleť. Med je vzácný zlatavý poklad, který naše tělo ocení jak na svém povrchu, tak uvnitř, když jej konzumujeme. Medová detoxikační masáž uvolňuje naši mysl a navozuje klid. Jste-li často nervózní, roztěkaní, ve stresu, cítíte se neklidní a nesví, prožíváte napjaté období doma nebo v práci, je medová masáž určena právě Vám. Medová masáž působí na naši pokožku a eliminuje příznaky celulitidy. Některé ženy chodí na medovou masáž převážně pro zlepšení vzhledu kůže na stehnech a hýždích. Masáž probíhá tak, že se med nanese na tělo a masér provádí tzv. pumpovací pohyby. Jakmile uběhne patnáct minut, po kterých med působí na pokožku, setře se žínkou a poté se nanese nová vrstva medu. Jelikož se jedná o detoxikační proceduru, měli byste zvýšit svůj pitný režim, aby se toxiny z těla mohly lépe odplavovat.

Relaxační masáže na Liberecku

Jak čokoládová, tak medová masáž patří mezi luxusní relaxační masáže. Chcete-li Vašemu tělu dopřát to nejlepší, nechejte se hýčkat příjemnými doteky společně s působením těch nejzdravějších produktů. Vašemu tělu kromě masírování za pomoci čokolády nebo medu, pomůže také jejich konzumace. Při vaření čaje zvolte jako sladidlo místo klasického cukru raději med. Stejně tak, máte-li chuť na něco sladkého, raději v obchodě sáhněte po čokoládě s vyšším obsahem kakaa a levné nekvalitní náhražky čokolád raději obejděte obloukem. Uvidíte, že Vaše tělo Vám za to poděkuje.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20366 (magazinliberec.cz#8)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat