Úklidové služby Liberec

Trávíte spoustu času v práci a nestíháte kvůli tomu domácí povinnosti související s úklidem uvnitř i kolem domu? Nebojte, nejste jediní, kdo úklid z důvodu nedostatku času odkládá na další a další den. Donekonečna ho ale odkládat nelze.

Co dělat, když doma nestíháme uklízet?

Nestíháte úklid své domácnosti? Povinnosti se Vám hromadí, ale z důvodu pracovního vytížení se Vám nedaří najít alespoň malou skulinu svého volného času, ve které byste povysávali či umyli okna? Nebo Vás zkrátka úklid nebaví a raději se věnujete svým koníčkům a zábavě? Aniv jednom případě Vám nemá nikdo nic za zlé. Nejste jediní, kdo raději věnuje svůj volný čas zábavě než další práci. Také Vaše děti ocení, když strávíte volné odpoledne s nimi a ne s vysavačem a mopem. Právě dnešní hektický způsob života, kdy trávíme v kanceláři velkou část dne a často si nosíme i práci domů, dal vznik službám, které nám celé toto vypětí usnadňují. Jednou z nich jsou profesionální úklidové služby.

Jak často můžeme využít úklidových služeb?

Úklidovou firmu můžeme oslovit kdykoliv a jejich služby poptávat na jak dlouhou dobu potřebujeme. V domácnostech, kde jsou oba rodiče pracovně vytíženi, je často poptáván úklid pravidelný, tj. alespoň jednou týdně. Jedná se o klasický úklid domu nebo bytu, do kterého patří povysávání všech místností, vytření podlah, úklid koupelny, utření prachu a úklid kuchyně. Zkrátka klasické zajištění čistoty v domácnosti. Úklidovou firmu lze ale také poptat pouze ke generálnímu úklidu, jarnímu, vánočnímu apod. Při takových úklidech jde o kompletní vygruntování včetně umytí oken. Před svátky, jako jsou Vánoce a Velikonoce máme dost práce s pečením, výzdobou a dalšími věcmi a úklid je pro nás už potom vyčerpávající.

Profesionální úklidová služba Liberecko

Profesionální úklidová služba disponuje všemi potřebnými čisticími prostředky na různé typy povrchů a potřebnou technikou. Kromě klasických mopů a vysavačů úklidové firmy používají také horolezeckou techniku, a to pro případ, že by je čekaly úklidové práce ve výškách, například mytí oken na vysokých budovách a výlohách. Co se dále techniky týče, vlastní úklidové firmy přístroje, které domácnosti běžně nemají a které je vhodné využívat při větších úklidech. Jsou to vysavače na hloubkové čištění koberců, přístroje na leštění podlah, na odsávání vody atd. Zaměstnanci úklidové firmy jsou plně proškoleni v používání jak čisticích prostředků, tak techniky. Ví, které čističe jsou určeny na keramické povrchy, na dřevo, nerezové povrchy apod. Kromě odborných znalostí, mají zaměstnanci povědomí také o etickém kodexu. V prostorech, kde uklízejí, nikdy nezasahují do osobních věcí, neotvírají zásuvky apod. Respektují soukromí obyvatel domu. U profesionální úklidové firmy se Vám také nemůže stát, že by Vám něco z domu „zmizelo“.

Úklidy kanceláří, obchodů a komerčních budov Liberec

Bez úklidu se neobejde žádný objekt, ve kterém se denně pracuje, je navštěvován a využíván. Jedná-li se o budovu s kancelářskými prostory, měl by úklid zajistit majitel budovy, který prostory v ní pronajímá firmám. Sami zaměstnanci se těžko po práci zvednou a půjdou si povysávat místečko kolem svého stolu. Zajištění čistoty na pracovišti je základ. Je třeba pravidelně udržovat toalety, v kancelářích otírat prach, vytírat podlahy, vysávat koberce, vynášet koše. Důležité je, aby byl kancelářský úklid prováděn v době, kdy není budova plná zaměstnanců, tedy buď vrzy ráno, nebo k večeru po pracovní době. Úklid by neměl zaměstnance nijak rušit ani omezovat ve své práci. Čistota by měla být rovněž zajištěna v obchodech, kterými denně projde několik desítek lidí. Obchody s prosklenými výlohami by měly mít zajištěné také jejich pravidelné mytí. Úklidové firmy poskytují své služby i ve skladech a výrobních halách. Každý úklid má svá specifika podle prostoru, ve kterém je prováděn.

Úklid po rekonstrukci bytu, úklid po malířích Liberec

Pustili jste se do rekonstrukce interiéru a už teď se děsíte toho, až budete byt po rekonstrukci uklízet? Vše bude zaprášené, zacákané od barvy, a vše se bude muset umýt. Nebo jste pouze nechávali byt vymalovat, všude máte rozprostřeny krycí igelity apod.? Ať tak, či tak, nemusíte si s úklidem lámat hlavu. Úklidové firmy se specializují i na úklidy po rekonstrukcích a malování.

Úklid v exteriéru, úklid kolem domu Liberecko

Bydlíte-li v rodinném domku se zahrádkou, můžete u úklidové firmy poptávat nejen úklid v interiéru domu, ale také v exteriéru. To znamená zkulturnění plochy před hlavními dveřmi, úklid chodníčku, údržbu zeleně, odstranění plevele, zastřižení keřů a živých plotů, úklid kolem pergoly, vytření venkovní dlažby aj. Je sice hezké, když máte doma dokonale čisto, ale přijde-li k Vám návštěva, první se rozhlédne po tom, co je před domem. Zarostlá zahrada a špinavý chodník u domu by asi nejlepší dojem neudělali. Na druhou stranu je ale pochopitelné, když nechcete celý den strávit jen zkulturňováním domu.

Úklidové služby pro firmy i domácnosti Liberec

Úklidové firmy jsou všestranně zaměřené. K jejich činnostem nepatří jen vysávání, ale celkové zkulturňování prostorů. Úklidové firmy nepracují pouze na zemi, ale specializují se i na výškové práce. Pracovníci jsou spolehliví, zkušení a zruční. Spolupráce s profesionální úklidovou firmou není žádná ostuda, ale spíše záležitost moderní doby. Poptávka po těchto službách se rozšiřuje jak ze stran firem, tak ze stran domácností. Pro hospodyňky, které si zakládají na čisté domácnosti je služba profesionálního úklidu doslova vysvobozením, nikoliv ostudou. Zkrátka již nežijeme v době, kdy se ženy starají o dům a muži o vydělávání peněz. Role jsou rozděleny rovnoměrně, a s tím také souvisí nedostatek volného času na jiné věci, než je chození do zaměstnání.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20371 (magazinliberec.cz#2)


Přidat komentář