Zateplení fasád Liberec a okolí

Abychom ušetřili za čím dál rostoucí ceny energií, je potřeba investovat do revitalizace stavby domu a nechat si provést izolaci fasády. S tím souvisí i řada jiných prací, které vám dokonale provede jedině specializovaná firma.

Stále stoupající ceny energií dělají vrásky nejednomu majiteli či nájemníkovi bytového domu. Proto lidé hledají možnosti, jak za tyto služby ušetřit. Jenže většinou se smíří s omezením topení, což není, zejména v mrazech příjemné, obzvlášť z důvodů nachlazení a rozvinutí i vážných nemocí. Často však lze ušetřit energie investicí do cílených programů, respektive prací a zde je myšleno právě třeba zateplení, či oprava střechy aj. Právě těmito, nedostatečně zabezpečenými izolátory uniká nejvíce tepla, zvláště jde-li o starší stavbu. Obecně pak platí, že čím starší dům, tím horší tepelná izolace. Moderní domy se staví tak, aby stěny byly jak prodyšné, tedy aby nedaly vzniknout nepříjemné plísni, ale současně jsou i skvělým izolátorem tepelné energie. Což neznamená, že pokud máte starší dům, musíte ho zbourat. Bohatě postačí správně zvolená tepelná izolace nejen fasády, ale i střechy, protože právě i tudy proudí teplo ven do ovzduší, aniž si to spousta lidí uvědomuje.

Zateplení fasád Liberec a okolí - Hofi-Builders

Poptáváte-li odborníka přes zateplení fasád a vyžadujete u něj spolehlivost a pečlivost, můžete se s důvěrou obrátit na stavební firmu Hofi-Builders. Firma Hofi-Builders s Vámi probere všechny možné alternativy, a to s přihlédnutím k Vašim představám a možnostem. Samozřejmostí je prostor pro Vás a Vaše dotazy. Firma Hofi-Builders vychází při všech pracích ze svých zkušeností a odborných znalostí. Mezi její hlavní činnosti patří:

- Zateplení fasád - Rekonstrukce střech - Zateplení panelových a bytových domů - Sanace - Revitalizace panelových domů

Firma Hofi-Builders k Vám vyjíždí z adresy Na Vršku 3855/10, Jablonec nad Nisou, 46601. V případě dotazů k nabízeným službám, využijte telefonní kontakt +420 739 578 158 nebo +420 774 578 009, popřípadě e-mailovou adresu hofi.builders@seznam.cz. Věříme, že se službami firmy Hofi-Builders budete plně spokojeni.

zateplení fasád Liberec a okolíAdresa: Na Vršku 3855/10, Jablonec nad Nisou, 46601

Emailové spojení: hofi.builders@seznam.cz

Telefonní kontakt: +420 739 578 158 nebo +420 774 578 009

Firma Hofi-Builders Vás překvapí nejen ochotou a příjemným vystupováním, ale především profesionalitou s jakou ke všem zakázkám přistupuje.

Více informací o Zateplení fasád Liberec a okolí naleznete zde: http://www.hofi-builders.com

Zateplení fasád Liberec a okolí

Zateplení fasád je tou nejčastěji prováděnou prací v oblasti úspor energií. Sice nejde o žádnou levnou záležitost, ale na druhou stranu je to investice, která se Vám v průběhu několika let vrátí, a vy budete moci mít doma takový tepelný komfort, který je dle Vašich přání a potřeb nejlepší. Navíc i Váš dům dostane nový vzhled a tak získá i na atraktivitě. Zateplení fasád se provádí po celý rok, jak na jaro, tak během léta i v zimě, ale nejlepší čas je samozřejmě na jaře a při babím létě, začátkem podzimu. Veškeré materiály a spojovací prvky se lépe aklimatizují, mnoho snadněji se s nimi pracuje a práce jednotlivých dělníků jde mnohem rychleji a viditelně lépe, než když se musí zedníci zahřívat a omezuje je při práci nejen mráz, ale i déšť či dokonce silné sněžení.

Výhody zateplení fasád

Pakliže stále váháte, zda si tepelnou izolaci, díky zateplení fasádou, pořídit, pak jsou tu další skvělé výhody, které hovoří v prospěch provedení nové fasády. Uvědomte si, že čím déle tápete, tím se vzdaluje možnost šetření a vy stále a pořád za teplo utrácíte zbytečné peníze, které již mohly být vloženy právě do fasády a vy se mohli těšit nejen ze staro-nového domu, ale také úspor energií. Kvalitně provedenou tepelnou fasádou lze ušetřit až 40 % energie, což je neskutečné množství. Jenže to není všechno. Díky další vrstvě fasády, se zamezí průniku zvuku dovnitř, což je žádoucí u domů při krajích frekventovaných silnic, ale i na dalších místech. Tepelnou izolací snadno vytvoříte i izolaci hlukovou. No a poslední z hlavních výhod je prodloužení životnosti celého domu. Je zamezeno vzniku a rozvoji plísní, pronikání námrazy či vlhkosti, což významně zvýší životnost samotného zdiva. Váš dům vypadá po provedené fasádě mladší, ale také mnohem déle vydrží stabilitu a tak se prodlouží i životnost.

zateplení fasád Liberec a okolí

Revitalizace panelových domů Liberec

Nejen klasické domy, ale i ty panelové potřebují tepelnou izolaci pro úsporu tepelné energie. A panelové domy pak obzvlášť, protože zdivo zde není nějak zvlášť úsporné a výškové budovy jsou tak nějak více náchylné na unikání tepelní energie. A co platí u běžných domů, platí u panelových obzvlášť. Nejenže se sníží náklady na topivo a zlepší zvuková izolace zvenčí, ale také takový panelový dům mnohem lépe vypadá. Doba šedých sídlišť, kdy jednotlivé kusy panelů byly vidět na hony vzdálené, je dávno pryč a současnost přeje pastelovým a veselým barvám, díky nimž daná sídliště v nadneseném významu kvetou. Revitalizace panelových domů se obvykle plánují dostatečně dopředu, aby o stavbě byli informováni všichni nájemníci, a také tomu předchází doba schvalování a předkládání rozpočtu. Čím dříve se však bytové družstvo a sami majitelé dohodnou revitalizaci provést, tím větší úspora energií to pro ně znamená.

Rekonstrukce střech Liberec

Protože střecha chrání vůbec celý dům, ale při extrémních mrazech, silných deštích s krupobitím a při ohromných větrech, může být snadno poničena. Silnější nápor by dobře stavěná a pevná střecha měla bez újmy vydržet, jenže všechno stárne a po čase se i ta nejlépe postavená střecha může zbortit, v menších případech jen částečně poškodit, ale i tak je škoda nepříjemná, protože do domu začne zatékat, mohou se vytvořit plísně, začne odpadávat omítka, po čase se zdivo promáčí a to vše má za následek jen a pouze nekvalitně postavená či poničená střecha. Vždy je vhodnější myslet na prevenci, a pokud již Vaše střecha pamatuje dlouhá léta, pak si ji pro jistotu nechte u odborníků zkontrolovat, popřípadě, pokud je potřeba částečně opravit, opět investujte do renomované firmy, než se se stavbou budete trápit sami. Firma, která provádí** rekonstrukce střech**, zná nejen řadu běžných potíží, které střecha může mít, ale také ví, jak rekonstrukci střechy provést, aby to bylo všechno v pořádku. Dále se pak postará nejen o kompletní zajištění stavby nové střechy, ale i zajistí odvoz stavebních sutin, které po staré střeše zbudou.

Tesařské práce Liberec a okolí

S rekonstrukcí střech souvisí dost podstatně také tesařské práce. Aby konstrukce střechy byla pevná a stabilní, musí být odvedena precizně a to se povede jedině v tom případě, pokud ji provede ten správný odborník. Tesařské práce provede odborná firma, spolu se stavbou nové střechy, ale umístí do již nové, či stabilní střechy střešní okna a provede tak celkově zateplení půdních prostor. Mnoho lidí myslí při úspoře tepelných energií na novou fasádu, což je dobře, ale také často zapomíná, že i střechou a nedostatečnou izolací zde uniká podstatné množství tepla. Je potřeba zateplit celý povrch, i v případě, že nebude budováno podkroví.

Klempířské práce Liberec a okolí

A nelze ani opomenout okna a vstupní dveře, kterými vůbec nejvíce uniká tepelná energie. Pakliže máte vybrané okna, specializovaná firma, která Vám bude provádět kompletní stavbu, co se nové fasády, zateplení střechy, ale i provedení úprav na střeše týče, Vám provede právě i montáž a zajištění nových oken tak, aby byly správně umístěny a zakomponovány do střechy.

Pokud zvažujete** stavební úpravy** na Vašem domě, udělejte rozhodnutí co nejdříve, aby tak mohla být ve Vámi vhodném termínu provedena kompletní úprava a izolace tepelné energie. Investice se jistě vyplatí, neboť bude do několika let vrácená a Vy se pak jen těšíte z potřebného tepelného komfortu, za minimálního úniku tepelné energie a tak dokonalém požitku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20375 (magazinliberec.cz#32)


Přidat komentář