Svatební koordinátor Liberec

Plánujete s partnerem svatbu? Jste s plány teprve v počátku, ale už teď víte, že Vám chystání svatby sebere spoustu času a možná se nevyhnete ani nějaké té hádce? Užijte si svůj den D v klidu a pohodě díky svatebnímu koordinátorovi.

Příprava svatby Liberec

Svou svatbu si zejména ženy představují už od svým holčičích let. Konkrétní představy se postupem času mění, ale hlavní idea stále zůstává – pohádková svatba s pohádkovým partnerem. V otázce partnera si každý musí poradit sám, ale v otázce pohádkové svatby Vám může bez problému pomoci svatební koordinátor/ka. I když je svatba jedním z nekrásnějších okamžiků našeho života, její chystání nám může způsobit nemalé nervy a stres. Potom, i když je už vše nachystáno, se bojíme, aby daný den probíhal bez jakýchkoliv zádrhelů, aby se všichni bavili a aby nás žádný host nepomluvil. Ženich a nevěsta už by se během svého dne neměli ničím zatěžovat a jen si užívat, bavit se s přáteli a rodinou. Svatební koordinátor Vám pomůže nejen s přípravou svatby, ale také s** koordinováním celého svatebního dne**.

Co vše zajistí svatební koordinátor?

Svatebního koordinátora můžete oslovit ve věci kompletního zajištění svatby nebo ve věci jen dílčích částí, se kterými si příliš nevíte rady. Chcete-li se ale vyhnout jakýmkoliv zádrhelům, je řeším oslovit koordinátora s požadavkem svatby na klíč. To znamená, že koordinátor je schopen zajistit svatební dort, kapelu, hudbu k obřadu, jídlo, výzdobu, auto pro nevěstu, odvoz ze svatby, ubytování, kadeřnici, kosmetičku, svatební šaty, oblek pro ženicha, oblečení pro svatebčany... Samozřejmě, vše se chystá podle toho, jaké máte vy přání a požadavky. Společně si s koordinátorem sednete a domluvíte hlavní náležitosti svatby, přičemž detaily se budou postupně dolaďovat. Koordinátor nedělá nic bez Vašeho vědomí a aniž by s Vámi daný krok probral. Svatba je Váš den, a tudíž bude vše podle Vás. Koordinátor má se svatbami už své zkušenosti a je schopen Vám spoustu věcí doporučit. Rovněž ví, jak se pohybují ceny dodavatelů jídla, výzdoby, květin apod. a na základě stanoveného rozpočtu se bude výběrem jednotlivých položek řídit.

Květiny na svatbu Liberec

Květiny na svatbu zahrnují květinovou výzdobu sálu, kde bude hostina a kde se bude tancovat, výzdobu stolů, výzdobu místnosti, kde bude probíhat obřad, ozdobení auta nevěsty, svatební kytici pro nevěstu, kytici pro matku nevěsty, kytici pro matku ženicha, květiny pro družičky, myrty, okvětní lístky, květinovou ozdobu do vlasů nevěsty a další. Květinoví mistři jsou schopni z květin vytvořit téměř vše, také „polštářek“ na prstýnky. U** květinové výzdoby** je stěžejní určit barevný tón, který bude sladěný s celou svatbou. Budete-li mít svatební výzdobu v barvě shampagne, budou v takové barvě i květiny, svatební kytice nevěsty, dort a další.

Hudba na svatbu Liberec

Hudbu rozdělujeme na hudbu k obřadu a hudbu k zábavě. Pokud chcete hudbu živou, je třeba oslovit hudebníky několik měsíců předem, aby už jejich termíny nebyly plné. K obřadu lze zajistit například houslistu, klavíristu nebo varhaníka. Hudba na večerní zábavu by se měla odvíjet od dispozic prostoru a vkusu novomanželů. Chcete živou kapelu o pěti členech? Nebo Vás stačí zpěvačka a jeden hudební doprovod? Nebo nechcete živou hudbu, ale vyhovuje Vám spíš DJ i se světelnými efekty? Koordinátor s hudebníky vše domluví.

Svatební dort, svatební koláče

Jak svatební dort, tak svatební koláče lze zajistit u jedné cukrářské firmy. Není ale vyloučeno objednat dort v cukrárně, kde se specializují přímo jen na dorty, a koláče s cukrovím si nechat upéct buď u nějaké soukromnice (často paní v důchodu nebo maminka na mateřské), či zapřáhnout do svatebního procesu babičky a koláče nechat na nich.

Svatební hostina Liberec

Svatba má dvě nejdůležitější části. Tou první je** obřad**, druhou hostina. Svatební hostina by měla být vždy honosnější než klasické slavnostní obědy při příležitosti narozenin nebo promocí. Na svatební hostinu se svatebčané těší už měsíc předem a představují si lahůdky, které jim budou přineseny na stůl. Na svatebním stole by neměla chybět klasická jídla, ani jídla, která si běžně nedáváme (např. tatrák z lososa). Kromě obědu je důležitá také příprava rautu, kde by měl být výběr jak pro vegetariány, tak pro zaryté "masožravce". S koordinátorem sestavíte celé svatební menu, které by mělo obsahovat předkrm, polévku, hlavní jídlo, dezert a k večeru raut. obsluha by měla být obeznámena s tím, v jakých intervalech jednotlivá jídla nosit.

Auto pro nevěstu, odvoz nevěsty

Nevěsta je v den svatby tou nejvíce důležitou osobou. Dokonce i ženich je tak trochu v jejím stínu. Odvoz nevěsty k obřadní síni nebo do kostela by měl být vznešeným, takže rovnou zapomeňte na staré oprýskané škodovky. Některé půjčovny aut se specializují také na tyto příležitosti a k odvozu nevěsty nabízejí luxusní vozy. Máte-li rádi pohádkovou romantiku, není vyloučen ani kočár tažený koňmi. Objevit se ale mohou i speciální přání jako jsou motorky, traktory, hasičské vozy (podle povolání ženicha) a další.

Koordinace svatebního dne Liberec

Koordinátor zajistí, aby celý svatební den probíhal přesně podle plánu. Před obřadem pomůže usadit svatebčany, bude kontrolovat časový průběh, aby na sebe vše navazovalo a všichni dorazili v určenou dobu. Koordinátor se rovněž postará o závěrečný úklid, jakmile svatební veselí skončí. Se svatebním koordinátorem půjde vše jako na drátkách a vy se nebudete muset strachovat, že se objeví nějaký zádrhel. Na Váš svatební den budete s úsměvem na tváři ještě hodně dlouho vzpomínat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20379 (magazinliberec.cz#9)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat