Koučink Liberec

Máte pocit, že stojíte na mrtvém bodě? Nebaví Vás současné zaměstnání? Nevíte, co přesně byste v životě chtěli dělat? Máte neshody s partnerem? Kvůli tomu nemusíte hned za psychologem. Najít řešení můžete společně s koučem.

Hledáte řešení svých problémů?

Ještě jste o koučinku neslyšeli? Nevíte, kdo je to kouč? Kouč je osoba, která Vás podporuje při řešení Vašich problémů a pomáhá Vám najít ten správný směr. Kouč není klasický psycholog a návštěva u něj neprobíhá ležením na gauči a vyprávěním o Vašem dětství. Kouč si s Vámi povídá jako Váš přítel. Za nic Vás neodsuzuje, neříká udělejte tohle nebo tamto. Kouč je Vaším důvěrníkem. Společně hledáte východisko a možnosti. Koučink se zpravidla dělí na profesní a osobní.

Profesní koučink Liberec

Profesní koučink se týká pracovních záležitostí. Buď můžete profesní koučink podstoupit individuálně, nebo přímo v zaměstnání, kdy kouče objedná vedení společnosti.

Týmový koučink

Koučink ve firmě většinou zahrnuje** stmelování pracovního kolektivu**, učení zaměstnanců jak efektivně pracovat v týmu, učení je komunikovat mezi sebou a tím se dopracovávat k lepším pracovním výsledkům apod. Profesní koučink nemusí probíhat v budově firmy. Koučování často a za velkého pozitivního ohlasu zúčastněných probíhá i venku v přírodě, na nejrůznějších výletech a pobytech. Kouč využívá zajímavých her a aktivit, tak aby v nich každý jedinec našel své využití, každý objevil svůj potenciál a společně s ostatními vytvořil dobrý pracovní tým.

Individuální koučink

Profesní koučink můžete využít ale také individuálně. Nejste spokojeni v zaměstnání? Nebaví Vás daná práce? Chcete dělat něco jiného, něco, co Vás bude naplňovat, ale nevíte přesně co? Kouč Vám pomůže utříbit si své představy a požadavky. Společně s ním můžete nalézt ten správný směr. Možná zjistíte, že řešení bylo celou dobu na dosah ruky, jen Vám chybělo odhodlání a ten správný impuls.

Osobní koučink Liberec

Kouče můžete navštívit také, když cítíte, že v osobní oblasti to neklape tak, jak by mělo. Může se jednat o vztahy s partnerem/kou, manželem/kou, nebo o celkové vztahy v rodině. Máte pocit, že ve Vašem vztahu to nefunguje tak, jak by mělo, ale nemůžete přijít na to, v čem je problém? Máte s partnerem potíže už delší dobu? Přestáváte si rozumět? Neházejte, jak se říká, ihned flintu do žita. Buď si tom promluvte s koučem sami, nebo můžete přijít společně s Vaším partnerem. Kouč Vám nic nediktuje, nikoho neodsuzuje. Celá návštěva u kouče probíhá v přátelském a klidném duchu. Kouč je člověk značně empatický a už jen z vašich gest a mimiky může vyčíst první příčiny Vašich problémů. Osobní koučink ale není jen o vztazích mezi partnery. Kouče lze navštívit, i když máte problémy s vlastní seberealizací, nedaří se Vám se někam zařadit, něčeho dosáhnout, najít ten správný životní směr.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20383 (magazinliberec.cz#12)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat