Brazilský keratin - narovnání vlasů

Jsou Vaše vlasy poškozené, nepoddajné, roztřepené nebo krepaté? Závidíte ženám, které mají od přírody krásné, rovné, lesklé vlasy? Možná jim nepomohla příroda, ale brazilský keratin.

Co s neposednými a roztřepenými vlasy?

Potkáváte na ulici ženy, které mají už od pohledu** zdravé vlasy plné síly a lesku? Říkáte si, proč i k Vám nebyla příroda tak štědrá? Každé ráno se před odchodem z domu trápíte před zrcadlem a zkoušíte své vlasy alespoň trochu zkulturnit, vytvořit účes nebo je vyžehlit? Za pomoci všelijakých laků, tužidel a gelů se Vám to sice na chvíli podaří, ale odpoledne už jsou roztřepané vlasy zase zpět? Stejný problém mívají i ženy s vlasy kudrnatými. **Kudrnaté vlasy mají tendenci být neposedné, kroutit se na všechny strany, a pokud jsou navíc polámané a suché, tvoří na hlavě jakousi rozcuchanou kštici. Nenapadalo Vás, že ženy, kterým tak závidíte a říkáte si, kéž by i mně příroda nadělila tolik krásy a lesku do vlasů, si k dokonalosti svých vlasů dopomohly? Ne za vším musí být nutně příroda. Zvláště v dnešní době, kdy existuje spousta kosmetických a kadeřnických procedur, které zajistí, abychom se cítily sebevědomě a byly spokojené samy se sebou. Naše vlasy nemusí být vysušené, polámané a roztřepané. Také své kudrliny můžeme účinně zkrotit, a to bez pomoci žehličky, která zajistí rovnost vlasů stejně jen do jejich dalšího umytí. Slyšely jste už o přírodním narovnávání vlasů za pomoci brazilského keratinu?

Narovnání vlasů pomocí brazilského keratinu

Brazilský keratin je jedinečný přírodní produkt sloužící k narovnání a regeneraci vlasů. Jak už sám název napovídá, byl vyvinut v Brazílii, a to v roce 2006. Přestože se brazilský keratin užívá primárně k dlouhodobě trvajícímu efektu rovných vlasů, používá se také k jejich ozdravení a tvarování. Největší výhodou brazilského keratinu je, že se nejedná o produkt na chemické bázi, ale jde opravdu o čistě přírodní složku. Keratin je sám o sobě základní složkou vlasů, nehtů a pokožky. Brazilská keratin působí až do hloubky vlasu a vyplní jeho dutinu. Svým působením ve vlasu tak zajišťuje jeho regeneraci a posílení. Máte vlasy krepaté nebo vlnité? Jsou Vaše vlasy poškozené a narušené? Po aplikaci brazilského keratinu nebudete věřit vlastním očím. Vlasy, které dřív bývaly problémové, roztřepené vlnité, budou najednou uhlazené a na první pohled silné a zdravé. Už nebudete muset každé ráno trávit dlouhý čas v koupelně před zrcadlem a s hřebenem a lakem na vlasy si zoufat, co jen s těmi svými neposednými a nehezkými prameny uděláte.

Jak probíhá aplikace brazilského keratinu?

Před aplikací brazilského keratinu je třeba vlasy umýt čisticím šamponem a nechat uschnout. Poté se přechází k samotné aplikaci keratinu na vlasy, při níž je ale důležité vlasy stále vlhčit, například rozprašovačem. Po** nanesení keratinu** se vlasy vyfoukají a přejde se k zažehlení keratinu do vlasů za pomoci kvalitní žehličky na vlasy. Vlasy se po celé hlavě musí přežehlit až desetkrát. Celá procedura aplikace keratinu zabere jednu až čtyři hodiny. Doba je odvislá od délky a hustoty vlasů, na které je keratin nanášen. Chcete-li si nechat vlasy i nabarvit, pak je nejlepší to provést zároveň s aplikací keratinu. Při aplikaci keratinu nesmí keratin zasahovat až k hlavě.

Narovnávání vlasů chemické a přírodní

Jak chemické, tak přírodní narovnání vlasů má svůj viditelný výsledek. Vlasy budou rovné, nebudou se vlnit, ani krepatět. Při chemickém narovnávání vlasů však dochází k poškození vlasů, vlasy mohou vlivem chemického působení začít časem vypadávat a třepit se. Navíc začnou ztrácet svůj lesk. Přírodní narovnání vlasů brazilským keratinem vlasy nikterak nepoškozuje a vlasy naopak oproti chemickému narovnání získají více lesku. Brazilský keratin navíc slouží jako ochrana vlasů, a to před slunečním UV zářením, mrazem, větrem, chlorovanou a slanou mořskou vodou. Nebudete se tedy muset na dovolené u moře bát, že se Vám vlivem koupání v moři a ostrého sluníčka začnou Vaše vlasy vysušovat a lámat.

Lze brazilský keratin aplikovat i na prodloužené vlasy?

Brazilský keratin lze bez obav nechat aplikovat i na vlasy prodloužené. Kromě toho také na vlasy, které jsou poškozeny chemickým ošetřením v podobě barev a melíru.

Jak dlouho keratin ve vlasech vydrží?

Brazilský keratin bohužel nevydrží ve vlasech napořád, ale začne se postupně vymývat. I tak ale můžete počítat až se čtyřmi měsíci, než bude keratin pryč. Poté si můžete aplikaci brazilského keratinu znovu nechat aplikovat.

Krásné a zdravé vlasy díky brazilskému keratinu

Čím častěji budete** keratinovou kúru** opakovat, tím více se budou Vaše vlasy uzdravovat a budou silnější. Na aplikaci keratinu nemusíte chodit až po jeho úplném vymytí, ale lze ji absolvovat už po měsíci. Máte-li suché, poškozené a vlnící se vlasy, které postrádají jakýkoliv slušivý tvar, nenechte je jen tak ležet ladem. Naše vlasy potřebují péči a pozornost. Zejména ženy, které mají kudrnatou hustou kštici ocení, že nejsou díky keratinu odkázány pouze na culíky a drdoly, které alespoň na chvíli zkrotí jejich neposednou hřívu. Vlasy jsou jednou z prvních věcí, kterých si na nás všimnou druzí. Když jsou naše vlasy krásně lesklé, zdravě vypadající a silné, není třeba používat přílišné zkrášlování obličeje v podobě make-upu a očních stínů. Vlasy podtrhnou naši krásu, naši jedinečnost.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20385 (magazinliberec.cz#5)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat